.

.

PowertraxPRO Стигнале Камион Кревет Тоно Покритие

PowertraxPRO Стигнале Камион Кревет Тоно Покритие

DEN 3504.00

Од стока
Достапно.

Ретракс Power Trax опфаќа заклучување во која било положба со помош на електромагнетна сопирачка и вклучува интегрирано СВЕТЛО ПРЕДВОДЕНО од товар на спиралниот канистер што има автоматско исклучување. ПРО МХ има мат финиш обложен со прав кој обезбедува супериорна гребнатинка и ув заштита. Овој капак што може да се повлече се одликува со работа со далечинско напојување и може да се заклучи на место насекаде покрај креветот на камионот, обезбедувајќи лабави парчиња товар премногу големи за да се вклопат под капакот. Power Trax PRO MX е исто така далечински напојуван и заклучен во која било положба, што ви дава неограничена флексибилност и безбедност за вашите потреби за складирање товар. Овој капак што може да се повлече е толку издржлив што го поддржуваме со нашата 3-годишна гаранција.

За производот

Купувачите избираат и