.

.

Време и време женските сандали со нозе со нозе

Време и време женските сандали со нозе со нозе

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Времето и Тру тоа го прави повторно со слатки сандали со лизгање. Со лесен дизајн и класичен детал за пети, овие сандали на жените ве носат удобно со стапало на мемориска пена додека се спарувате со вашата омилена летна, топло-временска облека. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан горен; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Дизајн на лизгање со детали за каиш и токи. Карактеристики : Thong Toe; детализирање на токи; Меморија од пена. Sandенски сандали од време и Tru.

За производот

Купувачите избираат и