.

.

Amerock E15862RORB-XCP Масло Нанесуваат Бронзени Инспирации Преоден Кабинет Копче 1-5 16 Дијаметар За Кујна и Кабинет Хардвер од 5

Amerock E15862RORB-XCP Масло Нанесуваат Бронзени Инспирации Преоден Кабинет Копче 1-5 16 Дијаметар За Кујна и Кабинет Хардвер

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Чисти, класични линии во секојдневен опуштен стил, Инспирациите се дизајнирани да го надополнат секој декор. Амерок Нуди Висококвалитетен Функционален Хардвер Кој Беспрекорно Се Вклопува Со Секој Стил. Ограничена Доживотна Гаранција. 1-5/16 во (33 мм) Дијаметар Копчето. Заврши Во Масло Нанесуваат Бронза. Направено Да Трае Со Цврсти Материјали. Вклучува Сите Монтажа Хардвер За Лесна Инсталација. Сложено изработени со прецизни детали за доживотна убавина и издржливост. Во Тренд, Достапен Хардвер За Квалитет. Вклучува монтажа Хардвер : (Големина(И) : #8-32 x 1in бандаж Главата Машина Завртка). Комплетно Со Доживотна Гаранција На Амерок Гардијан против дефект во материјалот и изработката.

За производот

Купувачите избираат и