.

.

ОПЛ Масло Апсорбира Притиснат Прашок, Пушење Топаз

ОПЛ Масло Апсорбира Притиснат Прашок, Пушење Топаз

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Подгответе се за совршенство. Зошто ви е потребно : прашок за дишење што ја остава кожата со мека фокусирана и без сјајна завршница.  Новиот Пудра Што Апсорбира Масло Е прашок со повеќе задачи што е развиен за да се носи сам, да се користи за поставување На Која Било Основа НА БЛК/ОПЛ и/или за ретуширање на шминката додека сте во движење. Зошто ќе ви се допадне : Формулирана за сите типови кожа, формулата е мулти-задач што може да се носи самостојно, да се користи за поставување шминка или за ретуширање на сјајот.  Никогаш торта, суво или тешко чувство, формулата за кремаста пудра е мека на допир и четки непречено и рамномерно, оставајќи ја кожата грабната! Стока Од Вегански Црн Опал Без Суровост.

За производот

Купувачите избираат и