.

.

Адтек Машки 12 Композитни Пети Велингтон Работни Чизми

Адтек Машки 12 Композитни Пети Велингтон Работни Чизми

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Осигурајте се дека вашите стапала се подготвени за сите строгости на работата. Одликувајќи Се Со Целосно Зрно Превртена Кожа, Композитен Безбедносен Прст и Водоотпорна Кожа. Целосно Зрно Падна Кожа. Композитен Безбедносен Прст. Водоотпорна Кожа. Надворешен Ѓон Отпорен На Масло, Лизгање И Киселина. Отстранлив Ортотски Стп Влошка. Надворешен Ѓон за Инјектирање гума и СТП.

За производот

Купувачите избираат и