.

.

fvwitlyh Маици За Жени Компресија Долги Ракави Жени Врвот Маица За Жени Плажа Лабава Каузална Маица Вратот Долг Ракав Блузи За Жени Маици

fvwitlyh Маици За Жени Компресија Долги Ракави Жени Врвот Маица За Жени Плажа Лабава Каузална Маица Вратот Долг Ракав Блузи

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Компресија Долги Ракави Женски Топ Маица За Жени Плажа Лабава Каузална Маица Потсмеваат Вратот Долги Ракави Блузи За Жени Карактеристика : Женските Летни Врвови Се Свртени Надолу Јака, Неправилни, Цврсти, Долги Ракави, Лабави, Копче, Изработени Од Памук Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка Ткаенина : Направена Од Памук, Која Е Растеглива И Дишењеприменлива Сезона : Совршена За Лето, Удобната ткаенината Ве Одржува Ладни Цел Ден.Прилика : Погоден За Надворешни, Надворешни, Одмор, Патување, Дневни, Плажа, Забава, Плажа И Улица : За Девојки И Жени Ткаенина : Изработена Од Памук, Кој Е Лесен И Дише. Дизајн Стил : . Нашата Женска Маица е Лабава, Лежерна, Неправилна и Изработена од Памук. Со Свртена Јака, Цврста Боја, Долги Ракави, Копче И Моден Дизајн. Доаѓа Со Сина, Црна, Розова И Бела Боја, Што Е Мода И Трендовски. : Женската Маица е Лабава, Лежерна, Неправилна и Изработена од Памук, Ќе Ја Направи Поудобна Против Кожата, Погодна За Лето, Дневно, Забава, Плажа, Одмор и Патување и Создава Најкул Што Некогаш сте биле. Грижа : Ве Молиме Имајте Предвид Дека Мала Грешка Во Големината И Разликата Во Бојата Треба Да Бидат Прифатливи Поради Светлината, Екранот И Рачното Мерење. Ве Молиме Контактирајте Не Пред Вас Производот. Предметите За Нас Без Претходно Барање Нема Да бидат Прифатени.

За производот

Купувачите избираат и