.

.

Каролини Богатства BB5493JMAT Граница Териер Добредојдовте Врата Мат, Внатрешен Килим или Отворено Добредојдовте Мат Вратата 24h X

Каролини Богатства BB5493JMAT Граница Териер Добредојдовте Врата Мат, Внатрешен Килим или Отворено Добредојдовте Мат Вратата

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства BB5493 JMAT Граница Териер Добредојдовте Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Вратата 24h X Граница Териер Добредојдовте Во Затворен Или Надворешен Мат 24x36. Оваа Врата содржи уметнички дела На Граничен Териер. Одличен подарок за сопственик На Граничен Териер. ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА ПОДНА ПОДЛОГА 24 инчи на 36 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Килим Што е Направена и Отпечатена во САД. Околу подлогата е зашиена Црна лента за врзување за издржливост и убаво врамување на уметничкото дело. Подлогата е трајно обоена за умерен сообраќај и може да се постави внатре или надвор (само под покриен простор). Издржлив и отпорен на избледување. Задниот дел на подлогата е потпрен со гума за да не се лизне подлогата на мазен под. Измијте со сапун и засилувач; вода. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

За производот

Купувачите избираат и