.

.

Наваро Coffeeан Кафе Маса Бела

Наваро Coffeeан Кафе Маса Бела

DEN 559.84

Од стока
Достапно.

САФАВИЕХ Наваро Coffeeан Багажникот За Кафе Бел Преполн Со гроздобер шарм, оваа масичка за кафе за складирање бел rан служи двојна должност како убаво парче мебел со корисна преграда за речиси се. Дизајниран со ремени од вештачка кожа, памучна обвивка и врв на шарката, неговиот изобилен ентериер го држи вашиот избор на ќебиња, перници, облека и многу повеќе.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Големината варира во зависност од финишот опција. Плетен завиткан махагони дрво рамка. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Памук-лен внатрешен оддел. Ремени од вештачка кожа и рачка. Крајбрежен стил.

За производот

Купувачите избираат и