.

.

Одмаздници Крајна Игра Закана На Железниот Човек Микро Рашел Фрли Ќебе

Одмаздници Крајна Игра Закана На Железниот Човек Микро Рашел Фрли Ќебе

DEN 384.00

Од стока
Достапно.

Загрејте се со Крајната Игра На Марвел Одмаздници Микро Рашел Фрли Ќебе Од Северозападната Група, ДОО. Одликувајќи се со уметничка верзија На Железен Човек, ова фрлање 46 "х 60" е познато по својата неверојатна мекост и бои кои остануваат живописни дури и по повторното перење на машината. Донесете го на спиење, користете го за пикник или како додаток во спалната соба. Чувајте топло под ова супер меко и пријатно ќебе за фрлање кое има украсно врзување околу сите рабови. 100% Полиестер. Боја : Закана Од Железен Човек 100% Полиестер Се Одликува со уметничка верзија На Железен Човек Во црвена боја Мека, топла микро расел ткаенина; декоративно врзување околу сите рабови Мери 46 "W x 60" L машина измијте ладно одделно користејќи нежен циклус и благ детергент. Не избелувајте. Машина сува одделно на нежен циклус. Отстранете веднаш. Не пеглајте.

За производот

Купувачите избираат и