.

.

Дозвола За Заштеда На Фуникет

Дозвола За Заштеда На Фуникет

DEN 351.68

Од стока
Достапно.

31 " Должина : 49см/19. Материјал : Дише,висококвалитетна,цврста ткаенина,многу удобна за носење. Големина : М Големина. Повод : отворено, слободно време, секојдневно. Големина : Л Големина.19 "Колк : 115см/45. Одбор шорцеви погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива. Појавување : овие карго шорцеви може да се комбинираат со облека како што се чизми Мартин, кожени чизми, Маици и јакни за да се создаде секојдневен стил. Големина Графикони : .

За производот

Купувачите избираат и