.

.

Атланта Хоукс - постер за wallидови на лого, 22.375 34

Атланта Хоукс - постер за wallидови на лого, 22.375 34

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Осветлете ја секоја просторија со овој НБА Атланта Хоукс - лого 15 wallиден постер. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатат на врвна хартија за постер, што ги подобрува боите за да направат смела изјава за декор на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International NBA Atlanta Hawks - Лого 15 wallидни постери Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

За производот

Купувачите избираат и