.

.

Засадувачи крцкачи цимет кафеав шеќер крцкави обложени кикирики, 2. торба со мл

Засадувачи крцкачи цимет кафеав шеќер крцкави обложени кикирики, 2. торба со мл

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Засадувачи Крвари цимет кафеав шеќер крцкав обложен кикирики ви ја даваат солената, солени добрина што ја сакате заедно со слаткиот вкус што го копнеете, сите во една вкусна закуска. Овие печени кикирики со врвен квалитет се обложени со кафеав шеќер од цимет за да понудат крцкава криза што ве тера да се враќате за повеќе. Извадете некои од овие пријатни кикирики со вкус на цимет за да ги воодушеват вашето семејство и гости во филмови или игри. Бидејќи овие печени ореви се ослободени од вештачки вкусови, бои и конзерванси и содржат нула транс-маст, тие се сигурни дека ќе станат паметен избор за грицкање. 2,25 мл. Торба со кикирики од цимет обезбедува удобно закуска. Еден 2,25 мл. торба на жардинери Крвари цимет кафеав шеќер крцкав обложен кикирики. Засадувачи Крвари цимет кафеав шеќер крцкав обложен кикирики нудат крцкава криза што ја копнеете. Единствена услуга за пакување нуди погодност. Премиум-квалитетен целосен кикирики со кикирики со цимет кафеав шеќер. Цимет кикирики направени без вештачки вкусови, бои или конзерванси. Печени ореви со нула транс масти и 7 g. од вкупно маснотии по порција. Секоја торба со кикирики содржи 140 калории по порција.

За производот

Купувачите избираат и