.

.

Женски Летен Удобен Секојдневен Појас Прашка Без Ракави Комбинезон

Женски Летен Удобен Секојдневен Појас Прашка Без Ракави Комбинезон

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Женска Мода Лето Удобен Секојдневен Појас Прашка Без Ракави Комбинезон карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен, Половер, Печатен, Ромпери,Комбинезони,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Секојдневна блуза Аутунм. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпродукција : Печатен Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Ромперзизираат.Usukeubusthiplengthlarge81238116cm/45.67"122cm/48.03" 133cm/52.36 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 116cm/45.67 "Хип : 122cm/48.03" Должина : 133cm/52.36 " тој нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.

За производот

Купувачите избираат и