.

.

Бејвел Божиќ Врата Мат Добредојдовте Мат-Божиќ Килим За Отворено Затворен Влезната Врата Фарма Божиќ Украси За Дома Среќен Божиќ Кујна Декор

Бејвел Божиќ Врата Мат Добредојдовте Мат-Божиќ Килим За Отворено Затворен Влезната Врата Фарма Божиќ Украси За Дома Среќен Божиќ

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Параметри на производот : - Материјал : Полиестер (полиестер) -Големина : 40*60см/15.75"*23.62" 50*80см/19.69"*31.50" 60*90см/23.62"*35.43" 40*120см/15.75"*47.24" 80*120см/31.5"*47.24" 60*180см/23.62"*70.87" - Опсег на примена : дневна соба, спална соба, работна соба, ходник итн-Пакување : ОПП торби-Содржи : 250* Тепих Божиќниот украсен тепих е изработен од мек, пријателски за кожата, полиестер отпорен на избледување, а долниот третман против лизгање е отпорност на триење и лизгање за да се обезбеди удобност на тепихот. Достапни во различни големини, Божиќните Теписи се идеални за украсување дневни соби, спални соби, простории за учење, кујни, бањи, ходници, детски соби и многу повеќе, додавајќи празнична атмосфера На Божиќ. Квалитет : абсорбента, мека на допир, не-топка, не-избледена, машина за перење, отпорна на абење, не-лизгање, не-лизгање издржлив. Овој тепих е еднократно, ви заштедува време и напор и ви го прави животот поудобен. Одличен подарок за семејството и пријателите, особено за децата, кои многу ќе го сакаат. Божиќната атмосфера можете да ја почувствувате дома. Божиќните теписи лесно се чистат, рачно перење или машинско перење.

За производот

Купувачите избираат и