.

.

Сет на Rene Rofe Rough Romance Chemise, сет на црна чипка за чипка

Сет на Rene Rofe Rough Romance Chemise, сет на црна чипка за чипка

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Земете ги работите бавно во оваа романтична црна хемија во која има чиста чипка за чипка со прицврстувачи со детали, прилагодливи ленти со двојни шпагети, затворање на кука и задно назад, отворање на предниот дел на клучот со облога на чипка, здолниште со криво загрозување, лушпа од чипка, а, а Отворање на задниот дел на клучот со трим на чипка, прилагодливи гатачи и гаќичка за појавување. (Врховите на бутовите не се вклучени.) 2 компјутер груба романса за романтика и сет на г -жици - мал/среден - црна.

За производот

Купувачите избираат и