.

.

Јсаирл Женска Зимска Јакна Густа И Топла Крзнена Меки Еднобојна Фау Крзно В-Врат Долга Јакна Палто Надворешна Облека

Јсаирл Женска Зимска Јакна Густа И Топла Крзнена Меки Еднобојна Фау Крзно В-Врат Долга Јакна Палто Надворешна Облека

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

✿тексас јакна со кратки ракави за жени дуксери од колеџ жолта качулка качулка со кратки ракави за жени кошули со черепи за жени зелени боди бели боди со долги ракави оглавник боди за жени женски дуксер летен џемпер јасни пончо со качулка чипка прикривање за жени скокач за жени плус големина кардиган за женски боди за жени руно преголем блејзер женски бомбардер јакна фустани жените родео облека за жени култура врвот кардиган кимона за жени. Жените преголеми пријатни карактеристики на кардиган од руно со качулка одзади и обвиткан отворен преден дизајн, долги ракави со нејасни завршетоци. Ќе се заљубите во овој трендовски руно палто. Нега на облека : Препорачајте Рачно Перење или машинско перење со ладна вода, поставете рамно на суво или суво чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте. ✿модни блузи за жени виолетови врвни костими за капење за жени врвови за женски култури за женски врвови за забави розови врвни машки резервоари врвни долни кошули женски деловни обични врвови рабови за жени женски врвни врвови за женски женски врвови за женски врвови за женски бикини врвни топови за топли розови врвови на и2к врвни момчиња, маици и кошули плус големина есенски врвови за жени блузи за бебиња за жени бела цевка топ црвен врв рамо врвот мрежа врвот жени тркач назад халтер вратот боди резервоарот блузи.уникатниот дизајн ве прави поелегантни и тенки, покажете ги вашите шармантни облини, совршени за секојдневно носење! ◕ ‿ ◕Карактеристики : цврста Боја, долг ракав, ревер, стил на момче, еластична манжетна и полите, преголем и пријатен капут, пријатен и растеглив нејасен материјал обезбедува доволно мек допир и топлина што ви треба во студените денови. Погоден за училиште, шопинг, запознавање, работа или на отворено. ◕ ‿ ◕Повод : совршен за употреба во секојдневниот живот.

За производот

Купувачите избираат и