.

.

Kraft Shake 'N Bake: Seasoned Coiting Mi Parmesan Crusted Pk W Shaker Bag, 5. Оз

Kraft Shake 'N Bake: Seasoned Coiting Mi Parmesan Crusted Pk W Shaker Bag, 5. Оз

DEN 79.68

Од стока
Достапно.

Kraft Shake 'N печете ја сезонската облога мешавина од пармезан кора додава инстант вкус на вашите оброци. Ја заклучува влагата внатре за повеќе нежно месо. Овој пармезан на Крафт со торба со шејкер е идеален за правење оброци со помалку од 500 калории. Kraft Shake 'N Bake : Seasoned обложување мешавина пармезан кора 2 pk w/shaker торба, 5,75 мл : мешавина за обложување за пилешко или свинско, зачинето, пармезански коруп. 2 пакувања и торбички со шејкер. Лесно 10 мин. Поп! 100% рециклирање. Програми за рециклирање за овој пакет може да не постојат во вашата област.

За производот

Купувачите избираат и