.

.

Навистина Мирен Антимикробен Бел Близнак БЛИЗНАК XL Јорган Сет

Навистина Мирен Антимикробен Бел Близнак БЛИЗНАК XL Јорган Сет

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Имајте Навистина Мирен ноќен сон со овие сертифицирани антимикробни и анти-миризливи контролни капаци со јорган во цврста боја. Технологијата Хеик ги комбинира научните истражувања со подобрувања на спиењето за едноставна цел за подобрување на квалитетот на спиењето, од суштинско значење за да помогне во одржувањето на оптималното здравје и благосостојба. 100% хипоалергичната ткаенина на лицето и грбот е мека и можете да купите полнење одделно за да ја освежите вашата спална соба. Ткаенината е 100% четкана микрофибер со антимикробна и контролна завршница на хеик за да го одржите вашиот дом чист и мирен. Оваа ставка може да се пере во машина, но треба да се внимава да се мие во опрема со соодветна големина за да се избегне оштетување. Производот е произведен во Кина. 2-Парче Близнак XL Јорган сет вклучува : еден близнак/близнак xl јорган покрие 68x90 инчи и еден стандарден измамник 20x26 инчи со аголни врски и копче комплет. Утешителот за полнење мора да се купи одделно. • Хеик Антимикробно И Контролирање На Мирисот • 100% Хипоалергичен Полиестер • Вклучува шамови за перници • Изберете од 5 цврсти бои • Употреба : Внатрешни/Суви * Парчиња во пакување : 2 * Содржина На Влакна : 100% Микрофибер • Упатства За Нега : машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и