.

.

Карлсон Х-Комплет За Сервисирање На Дебеломер На Сопирачките На Предниот Диск

Карлсон Х-Комплет За Сервисирање На Дебеломер На Сопирачките На Предниот Диск

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Комплет За Сервисирање На Дебеломер на Предната Диск Сопирачка Од Карлсон. За безбедно прицврстување на влошките на сопирачките и спречување на нивното предвремено абење и бучава од сопирачките, заменете го лабавиот или оштетениот комплет за сервисирање на дебеломер на сопирачките Со Овој Од Карлсон. Со ексклузивна технологија за Тивок Клип и нитрилна полимерна обвивка на потпорните клипови, овој комплет практично ќе го елиминира бучавата и влечењето на сопирачките. Карлсон Х8206-Комплет За Сервисирање На Дебеломер На Предната Диск Сопирачка.

За производот

Купувачите избираат и