.

.

Декмод Традиционален Златен Метален Штафелај Со Детали За Срцето За Лизгање, 23 W 48 H

Декмод Традиционален Златен Метален Штафелај Со Детали За Срцето За Лизгање, 23 W 48 H

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Декоративниот триножник на подот има 3 прилагодливи нивоа за да одговараат на предмети со различна големина; сепак, предметите не треба да ја надминуваат висината на штафелајот кога се ставаат на него за да се спречи превртување и да се обезбеди стабилност. Триножникот е со димензии 23 L x 24 W x 48 H инчи и тежи 1,8 килограми. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Избришете ја со сува крпа. Оваа ставка бродови во 1 картон. Совршен за прикажување уметнички дела во кој било агол од вашата дневна соба или спална соба. Скролуваниот штафелај е изработен од цврст железен материјал за издржлива и трајна форма. Карактеристики три вертикални прачки и скролувајте ги деталите за жицата на нивните горни, средни и долни делови. Традиционален стил. Овој штафелај е дизајниран да собере предмети со максимална граница на тежина од 10 килограми и максимална висина од 25 инчи на најниско ниво и 16 инчи на највисоко ниво. Дизајниран со суштината на безвременската софистицираност, каде што богатите текстури од стариот свет и топлите нијанси се здружуваат за префинет класичен вкус на недооценен луксуз. Издржлив и цврст, овој штафелај ви овозможува лесно да ги прикажете вашите омилени работи и без да го засените вашето парче. Целосно златната надворешност изгледа полирана и има полу-мат финиш. Максималната граница на тежина е 10 килограми. Изложете ја вашата шоу уметност и знаци со овој шармантен штафелај.

За производот

Купувачите избираат и