.

.

Моќ Стоп Задна З Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со хардвер 17-2391

Моќ Стоп Задна З Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со хардвер 17-2391

DEN 2997.76

Од стока
Достапно.

Керамичката подлога За сопирачки И хардверскиот комплет Z17 Evolution е прифатлива замена на залихите за вашето возило со дневно возење. Формулата за ниска прашина На керамичките влошки се потврдува преку тестови на трети страни на возилото во САД за да ги одржите вашите тркала да изгледаат како нови. Влошките исто така имаат двослојни гумени шипки со висока температура кои изолираат бучава за практично тивко сопирање. Ако барате да го освежите изгледот и перформансите на сопирање на вашите стари, истрошени сопирачки, не гледајте понатаму. Поздравете се со непречено, тивко патување Со Керамички влошки За сопирачки Z17 еволуција. Моќ Стоп Задни Z17 Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со Хардвер 17-2391. Влошки за сопирачките дизајнирани за сопирање без бучава. Термички изгорени површини на сопирачките за брзо пробивање. Произведени според СТАНДАРДИТЕ TS16949 на оем спецификации вклучувајќи chamfers и слотови. Вклучува премиум хардвер од нерѓосувачки челик за инсталација без проблеми. Одговара : INFINITI QX60 2022; Nissan Pathfinder 2022; Nissan Rogue 2021-2022.

За производот

Купувачите избираат и