.

.

Конектор за продолжување COA, 25pk

Конектор за продолжување COA, 25pk

DEN 367.68

Од стока
Достапно.

Проширете го дофатот со адаптерот за продолжување на кабелот GE RG6. Овој пакет содржи 25 адаптери кои имаат двојни конектори од типот F за да поврзат два коаксијални кабли. Тоа е совршено решение ако вашиот кабел е премногу краток или ви треба полесен пристап до врски зад тежок мебел. Адаптерите се прошируваат до вашата електроника без да го изгубите квалитетот што го очекувате. Собранието на завртки е брзо и лесно без потребни алатки. За дополнителна разноврсност, адаптерите пренесуваат видео и аудио преку кабли опремени со F-тип. Направете цврста врска со адаптерот за продолжување на кабелот GE RG6. Универзална компатибилност-Работи со сите брендови на Coax кабел и лесно ги поврзува каблите со уредите кои имаат приклучоци од типот F, како што се телевизори, кабелски кутии, антени, модеми и многу повеќе. Multipack - Овој пакет од 25 адаптери за продолжување на кабелот ви овозможува да поврзете повеќе коаксијални кабли за да го проширите дофатот до компатибилните уреди. Лесна инсталација-склопот на завртки е брзо и лесно-не се потребни алатки. Продолжен дострел - Совршено решение кога вашиот кабел е премногу краток, или ви треба полесен пристап до врски зад тежок мебел. Задоволство на клиентите-Овие адаптери за проширување се дизајнирани да траат и да доаѓаат со залог за замена со ограничен живот. Јавете се на нашата бесплатна грижа за потрошувачи со седиште во САД на 1-800-654-8483 помеѓу 7 до 8 часот по централно време со какви било прашања во врска со вашето купување.

За производот

Купувачите избираат и