.

.

Атонија Вилинско Коњче Тифани Табела Светилка

Атонија Вилинско Коњче Тифани Табела Светилка

DEN 2990.24

Од стока
Достапно.

Елегантно и стилско осветлување доаѓа на вашиот пат! Брилијантно дизајнирана да го просветли изгледот и функционалноста на вашиот работен простор, оваа столна ламба е достојна од се. Зошто не ја споите оваа практичност во вашиот модерен живот? Кафеава и зелена тифани маса светилка Купола сенка има позадина на сите моделот на живописни бои. Основата е завршена во античка бронза. Лесно се вклучува и исклучува со употреба На ламба за влечење (2) 75 вати макс е26 светилки - не се Вклучени Препорачани за внатрешна употреба. Димензии : 16" Висок х 10" Дијаметар Материјал (И) : База : метална Сенка : рачно валани стакло Кафеава и зелена тифани маса светилка. Лесно се вклучува и исклучува со синџир за влечење. Се препорачува за внатрешна употреба. Ламбата е висока 16 инчи на 10 инчи во дијаметар.

За производот

Купувачите избираат и