.

.

Arел А037с-Р-Во Кембриџ 37 Слободен Стои Еден Слив Суета Сет-Браун

Arел А037с-Р-Во Кембриџ 37 Слободен Стои Еден Слив Суета Сет-Браун

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Карактеристики На Кабинетот : .0ел А037С-Р-ВО. т2 меки врати за затворање со прилагодливи шарки, така што никогаш нема да мора да се грижите дали ќе слушнете слем на вратата.Вклучени Компоненти : . tvanity top вклучува мијалник во стилот на поткопување изграден од керамика. мермер суета врвот го надополнува секој стил на дизајн. т5 целосна екстензија, фиоки за самозатворање за да ги задоволат сите ваши потреби за складирање. цинк Мерења : 17 "Л х 13-1 / 2" В х 6 "Х. т3 претходно дупчат дупки славина. Висина на кабинетот : 33-1/2 " (од врвот до дното). број На Врати : 2. Суета Врвни Карактеристики : .

За производот

Купувачите избираат и