.

.

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно ги отпечатоци „Филаделфија градско собрание“ во Соединетите држави - Бели, Браун

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно ги отпечатоци „Филаделфија градско собрание“ во Соединетите држави

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Градското собрание на Филаделфија, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација и градски дизајн со тема на градовите во Соединетите Држави за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно виси . Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија и Skylines Wall Art Canvas Prints 'Philadelphia Town Hall' United States - Bhite, Brown.

За производот

Купувачите избираат и