.

.

Познатиот розов јуниор за пливање со ракав за пливање бикини врвот

Познатиот розов јуниор за пливање со ракав за пливање бикини врвот

DEN 997.28

Од стока
Достапно.

Размислете за розово во овој текстуриран ракав за ракав, бикини од славна личност! Завршете го изгледот со појавување на дното на пливањето. Вклучува прилагодлива предна дупка со клучеви со вратоврска и чаши за отстранливи чаши. Тој е обложена со рециклиран полиестер и школка е направена од 93% најлон, 7% spandex ecelet jacquard. Увезени. Познати розови - облека инспирирани од Калифорнија, дизајнирана за девојката која ја цени и модата и квалитетот. Puff ракав пливање на врвот. Прилагодлива дупка за клуч. Отстранливи чаши. 92% најлон, 8% spandex Eyelet Jacquard. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и