.

.

Чолиус Женски Памучни Ленени Палацо Панталони Џебни Харем Панталони Широки Ленени Исечени Панталони Бохо Памучни Ленени Капри Панталони Секојдневни Панталони Со

Чолиус Женски Памучни Ленени Палацо Панталони Џебни Харем Панталони Широки Ленени Исечени Панталони Бохо Памучни Ленени Капри

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

98 пресврт : t25. МОДЕН ДИЗАЈН : Растителен/цветен/геометриски принт еластичен половината слободно време долги панталони со предниот џеб, едноставен и моден. М Тпантс Должина : т39, 37 пресврт : т27, 95 тип : т42, 13 . ПЕТ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL/XXL за жени со различни форми и форми. Спецификација . 2xl Tpants Должина : t40, 55 пресврт : t33, 86 t Hip : t48, 03 .

За производот

Купувачите избираат и