.

.

295 75Р22. G Firestone Fs Управува Гума

295 75Р22. G Firestone Fs Управува Гума

DEN 8915.36

Од стока
Достапно.

Радијална гума за сите позиции на автопатот препорачана за апликации за управување на долги релации и регионална услуга. Дизајнот со ултиреб спречува појава и ширење на неправилно абење. Континуирано рамо за минимален отпор на тркалање.Подобрена влажна влечна сила користејќи проток-преку дизајн за евакуација на вода. Долготрајни. Оем Замена. Гаранција На Производителот. Тивко Возење. Влажни Временски Перформанси.

За производот

Купувачите избираат и