.

.

Едноставно Дејзи, 14 20 Замарана плетена портокалова декоративна наутичка перница на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 Замарана плетена портокалова декоративна наутичка перница на отворено

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Создадете забавна и светла околина во вашиот простор за живеење на отворено со шарени дизајни од E по дизајн! Овие наутички ноќи замолени со плетено портокалово наутичко фрлање на отворено перница ќе го трансформираат секој трем или внатрешен простор во приморски бегство! Едноставно маргаритка, залутана плетена портокалова наутичка перница на отворено : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

За производот

Купувачите избираат и