.

.

Златни бикови Колима- чиста платформа моден сандал во црна боја

Златни бикови Колима- чиста платформа моден сандал во црна боја

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Овие златни бикови Colima-06 чиста платформа за проточна мода чиста лента ќе ве доведат до нови височини, буквално. Тие се достапни во црна боја со столпчиња за питвери и имаат јасна пета на ПВЦ платформата и чиста мека пластична лента што ќе ви го држи стапалото на место без да се сече. Поради тесната горната лента, би препорачал да се искачам со големина од 1/2 за стапала со тесни до средни димензии и целосна големина на средна до пошироки стапала. Студирани детали, платформа, мазга, работи половина големина до мала големина мала (види опис). Чиста пластична лента, ПВЦ чиста платформа, пета од 6,5 инчи, платформа од 2,5 инчи, бујна пета.

За производот

Купувачите избираат и