.

.

Шон бел Гром комплетен скејтборд

Шон бел Гром комплетен скејтборд

DEN 799.84

Од стока
Достапно.

Надградете ја колекцијата на таблата со овој комплетен скејтборд Шон Вајт Гром. Се одликува со конструкција на јавор од дрво, тркала на уретан, лежишта од 5 тркала ABEC и цврста палуба. Овој скејтборд Шон бел е достапен во два избодени дизајни и е идеален за скејтери на улица или во скејт-паркови. Шон бел Гром Комплетен скејтборд : 7 Пли јавор. 55мм/97ame1 тркала на уретан. Абек 5 лежишта. Дек : 31,5 "x 8". Ограничување на тежината : 175 фунти. Достапно во два различни дизајни на палубата. Тоа е ellвездена табла за замена или додавање на вашата колекција на скејтборд. Овој скејтборд од јавор е идеален за употреба на уличен и скејт -парк.

За производот

Купувачите избираат и