.

.

Изберете ги панталоните за брза раст на жените кои не се појавија со низок пораст

Изберете ги панталоните за брза раст на жените кои не се појавија со низок пораст

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Изберете ги панталоните за брзо зголемување на панталоните за жени со низок пораст. Овие панталони со мекобол се специјално исечени за жени и имаат перформанси на Мизуно плус подлога, што е стратешки поставено за дополнителна заштита. Направено од 100% полиестер со двојно плетено и достапен во 6 тимски бои. Необјавен еластичен половински лента100% Полиестер двојно плете (15oz.) Низок пораст се вклопува исклучиво за Womendouble Knee2 Поставете ги големините на џебот на џебот : XS-2 XL.

За производот

Купувачите избираат и