.

.

Вакуум За Чешлање Миленичиња, Вакуум За Вакуум За Коса Од Кучиња Од 1,3 Литри 99% Влакна Од Домашни Миленици, Алатки За Чешлање Миленичиња, Торба За Складирање, Четка З?

Вакуум За Чешлање Миленичиња, Вакуум За Вакуум За Коса Од Кучиња Од 1,3 Литри 99% Влакна Од Домашни Миленици, Алатки За Чешлање

DEN 1791.84

Од стока
Достапно.

5-Во-1 Професионален Комплет за Чешлање Миленичиња + 5 алатки за чешлање кои ќе ви помогнат да отстраните густа или лабава коса, да ги елиминирате заплеткувањата и да го вратите палтото на вашето домашно милениче во мека, мазна.

За производот

Купувачите избираат и