.

.

Сребрени фармерки копродукции машки мачки класични фармерки со директно нозе, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки копродукции машки мачки класични фармерки со директно нозе, големини на половината 30-42

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Сребрени фармерки копродукции Machray Classic Fit Straight Flys Flys - Класично вклопување со ажурирана привлечност - Macray е најдобриот од двата света. Има само доволно простор низ колкот и бутот за удобност, подолг пораст за модерен изглед и испробана права нога. Понудени во современи миења, тоа е совршен пар за момчето со чист, обичен секојдневен стил. Прави фармерки со нозе со темно миење на индиго. Цела сезонска тексас за удобност, направен со нафта технологија ™ што е влага за влага и термичко регулирање. Седи веднаш под половината со класичен колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 15.5 '' Отворање на нозете. Се одликува со иконата Trine Brand, извезена на задниот џеб. Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 6'1 '', половината 32 ''.

За производот

Купувачите избираат и