.

.

Норвол Ѕидни Облоги Убави Отпечатоци Пп Тенка Лента Жолта Сина Позадина

Норвол Ѕидни Облоги Убави Отпечатоци Пп Тенка Лента Жолта Сина Позадина

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Норвол Убави Отпечатоци 4 PP27796 позадинските бои ја прават оваа убава лента шик и забавна. Голем обем за помали координати. Позадината е обична што ја додава едноставноста на уметничкото дело. Спакувани и продадени како двојна ролна. Двоен Ролна Димензии : 20.8 во. x 10.9 yds = 56.4 квадратни. фт. Повторете ја шемата : Не Повторувајте. Натпревар : Случаен Избор. Претходно Залепено/ Лупење/ Чистење. Произведено Во Јужна Кореја.

За производот

Купувачите избираат и