.

.

Студио Винвуд Студио Типографија и Цитати за печатење на wallидни уметности „медиокритет“ мотивациони цитати и изреки - црно, злато

Студио Винвуд Студио Типографија и Цитати за печатење на wallидни уметности „медиокритет“ мотивациони цитати и изреки - црно,

DEN 159.84

Од стока
Достапно.

Нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Оваа типографија и цитира уметнички принт е совршен завршен допир на вашиот дом d © тема. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Достапно во неколку опции за големина отпечатени со употреба на ултра-премија и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Пистата авенија типографија и цитати за printидните уметности печати „медиокритет“ мотивациски цитати и изреки - црно, злато.

За производот

Купувачите избираат и