.

.

Жените Пролет Лето Печатени Краток Ракав О-Вратот Плус Големина Маица Врвот Едноставна Улична Облека

Жените Пролет Лето Печатени Краток Ракав О-Вратот Плус Големина Маица Врвот Едноставна Улична Облека

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 55см/21.65" Ракав : 17см/6.69" Должина : 78см/30.71" Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 56см/22.05" Ракав : 18см/7.09" Должина : 80см/31.50" Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 57см/22.44" ракав : 19см/7.48" должина : 82см/32.28" големина : xl биста : 130см/51.18" рамо : 58см/22.83" ракав : 20см/7.87" должина : 84см/33.07" големина : ххл Биста : 138см/54.33" рамо : 59см/23.23" ракав : 21см/8.27" должина : 86см/33.86" трендовски и елегантен Teesoccasion - Одлично за секојдневен,дома,училиште,канцеларија,партија,клуб и датира.Моден изглед за секојдневно.Ќе добиете многу комплименти носејќи го овој врв.Женски Летни Маици Маици Со Маици Лабаво вклопување, Секојдневно Секојдневно Носење Сите Сезони. Графичка Кошула Пролетта Одмор Маица Блузи Натпревар : Лесно да се спари со вашите омилени шорцеви, фармерки, очила за сонце, шапка и стилски чевли. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за лето, плажа, секојдневен, одмор, дом, забава или улица, ќе добиете пофалби кога ќе ја носите оваа кошула. Редовно Се Вклопуваат Обични Маици Маици Маици. Обичен Летен Одмор : блузи за жени, секојдневно летно лабаво вклопување,опуштени маици за тенкови за жени. Одлични Блузи За Резервоари За Одмор На Отворено : Лесно спарување со фармерки, кратки, нозе, не само што изгледаат добро, уникатен стил,туку и ве прават посреќни и порелаксирани, кога се релаксирате, пиете кафе на сонце. Графички Маици Секојдневен Краток Ракав Лето Симпатична Маици Блузи. Ова Е Редовни Летни Врвови, Лабаво Вклопување.

За производот

Купувачите избираат и