.

.

Каролини Богатства PPP3073GF Чау Чау Ливада Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Каролини Богатства PPP3073GF Чау Чау Ливада Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 143.68

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства PPP3073 GF Chow Chow Ливада Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Целосна Боја двокреветна ткаенина декоративни ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

За производот

Купувачите избираат и