.

.

Acdelco Професионални 6k Стандард V-Ребрести Серпентина Појас Одговара изберете: 2003-INFINITI G35 , - VOLVO XC40

Acdelco Професионални 6k Стандард V-Ребрести Серпентина Појас Одговара изберете: 2003-INFINITI G35 , - VOLVO XC40

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Acdelco Professional, премиум резервни V - Ребрести Напредни Технолошки Ремени служат како заменски ремени за системи за погон на дополнителен ремен (ABDS) и други апликации за серпентински појас. Тие се дизајнирани со користење на напредна технологија на производство и премиум гумена конструкција НА ЕПДМ за да им обезбедат на клиентите супериорни системи за погон на ремени за додатоци (АБДС) и перформанси на новиот тип на возило. Овие премиум резервни замена v-ребрести напредни технолошки ремени се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Серпентина Појас Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Се вклопува Одберете : 2003-2007 година INFINITI G35 6 Cyl 3.5 L 2019-2022 VOLVO XC40 4 Cyl 2 L 2003-2006 NISSAN 350 Z 6 Cyl 3.5 L 2001-2004 NISSAN PATHFINDER 6 Cyl 3.5 L 2006-2008 INFINITI M35 6 Cyl 3.5 L 2019-2021 VOLVO XC60 T5 ИМПУЛС 4 Cyl 2 L 2019,2021-2022 porsche CAYENNE 6 Cyl 3 L 2018-2019 AUDI SQ5 6 Cyl 3 L ДО 2015 VOLVO S60 4 Cyl 2 L 2016 ГОДИНА VOLVO XC60 4 Cyl 2 L 2004-2009 КАДИЛАК SRX 6 Cyl 3.6 L 2003-2007 ГОДИНА INFINITI FX35 6 Cyl 3.5 L 2005-2007,2009-2011 КАДИЛАК STS 6 Cyl 3.6 L 2019-2022 VOLVO XC90 T5 ИМПУЛС 4 Cyl 2 L 2017-2020 ПОРШЕ PANAMERA 6 Cyl 3 L ДО 2015 VOLVO XC60 T5 PLATINUM 4 Cyl 2 L 2018-2022 АУДИ S5 6 Cyl 3 L 2001-2003 INFINITI QX4 6 Cyl 3.5 L 2019-2021 ПОРШЕ MACAN 6 Cyl 3 L 2018-2019 VOLVO S90 T5 ИМПУЛС 4 Cyl 2 L 2018 VOLVO XC60 T5 4 Cyl 2 L 2022 ПОРШЕ MACAN 6 Cyl 2.9 L 2018-2021 AUDI S4 6 Cyl 3 L 2019-2021 VOLVO S60 T5 ИМПУЛС 4 Cyl 2 L 2020-2022 VOLVO V60 КРОС-КАНТРИ T5/ИМПУЛС 4 Cyl 2 L и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.

За производот

Купувачите избираат и