.

.

Дизни Машки Мики Маус Графички Маици, 2-Пакет, Големини С-3Х

Дизни Машки Мики Маус Графички Маици, 2-Пакет, Големини С-3Х

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

Каков дво-пакет! Мики Маус, вашиот омилен класичен лик На Дизни, е прикажан во забавни, шарени отпечатоци на Овие Машки Графички Маици. Изработени во удобен, супер-мек памук со силуета со кратки ракави, лесно можете да ги додадете овие врвови на поп-културата во графичката ротација на маичката и да ја спарите со фармерки и патики за релаксирачки изглед надвор од должноста. Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 2 графички маици. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Екипаж; графички отпечатоци напред. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Машки Дизни Мики Маус Графички Маици.

За производот

Купувачите избираат и