.

.

Импулс Нераскинлив од Бентли За Мажи-3. Оз ЕДП Спреј

Импулс Нераскинлив од Бентли За Мажи-3. Оз ЕДП Спреј

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Импулс Нераскинлив Од Бентли За Мажи - Спреј ОД 3,4 мл ЕДП Лансиран од дизајнерската куќа На Бентли во 2021 година. Ова е нов мирис. Врвните ноти се Виолетов Лист, мандарински портокал и лаванда средните ноти Се Бесмртни, гераниум и ирис основните ноти се Пачули, Папирус и Ветивер. Лансиран од дизајнерската куќа На Бентли во 2021 година. Овој цветен мирис има мешавина од виолетов лист, мандарински портокал, лаванда, бесмртна, здравец, ирис, пачули, папирус и ветивер. Се препорачува за романтично носење. Зголемување на привлечноста и кожата пријателски фрегранс. Се препорачува за секојдневна облека.

За производот

Купувачите избираат и