.

.

Флеш Мебел Кармел Серија 30 Висока Преодна Тафтувана Шипка Од Орев Со Акцентна Облога за Нокти Во Светло Сива Ткаенина

Флеш Мебел Кармел Серија 30 Висока Преодна Тафтувана Шипка Од Орев Со Акцентна Облога за Нокти Во Светло Сива Ткаенина

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Ако барате да додадете некој фактор на леле во вашата кујна, подрумски бар или друг простор за забава во вашиот дом, оваа прекрасна столица за јадење ќе додаде многу присуство. Кога гостите ќе влезат во вашата кујна, тие веднаш ќе сакаат да седнат на островот на врвот на оваа столица со тафтуван грб. Оваа класично софистицирана тапацирана столица со украсно средување на ноктите дава допир на елеганција и удобност на стариот свет. Веднаш ве привлекува копчето тафтување на грбот и двојно средување на ноктите по рацете. Темната рамка од орев е во контраст со тапацирот, додека нуди соодветно место за одмор за вашите стапала. Уживајте во удобноста на оваа кујнска столица насекаде низ домот со полн грб и длабоко седиште, обезбедувајќи отворена покана за одмор, јадење, пиење и веселост. Флеш Мебел Кармел Серија 30" Висока Преодна Тафтувана Шипка Од Орев со Акцентна Облога за Нокти во Светло Сива Ткаенина. Преоден Стил Бар Столче. Темно Сива Кожамек Тапацир. Копче Тафтувано Назад. Наилхед Исечени Заоблени Раце. Обложено Седиште со Пена Противпожарна Пена КАЛ 117. Потпирачот за нозе обезбедува подобро искуство за седење. Орев Дрво Рамка Заврши. Заштитник На Подот Лизга. Дизајниран Само За Станбена Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 20"W x 22" d x 42 "H; Големина На Седиштето : 17 "W x 17"D x 30" H; Големина На Грбот : 16"W x 13,5"H; Големина На Раката : 30-42"H од подот; 1-13" H од седиштето.

За производот

Купувачите избираат и