.

.

Вогеле Женски Панталони Директно Дно На Нозете Еластични Панталони Со Половината Панталони За Потење На Плажа Зрак Нога Харем Панталони ВИОЛЕТОВА XL

Вогеле Женски Панталони Директно Дно На Нозете Еластични Панталони Со Половината Панталони За Потење На Плажа Зрак Нога Харем

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Натпревар-Овие Панталони Со Права Нога Можат Добро да се Совпаднат Со Речиси сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Врв Ками, Кроп Топ за Секојдневен Трендовски Изглед. Жените панталони со права нога се меки и погодни за кожата, погодни за различни прилики. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот. Обичните лабави панталони се многу меки и удобни. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење.

За производот

Купувачите избираат и