.

.

Вистински и уредно дополнително големи памучни памучни јаже алишта и корпа за складирање, розова

Вистински и уредно дополнително големи памучни памучни јаже алишта и корпа за складирање, розова

DEN 244.64

Од стока
Достапно.

Дополнителното и дополнително големо памучно памучно памучно памучно јаже и корпа за складирање е сеопфатна корпа за складирање за вашиот дом. Со екстра голем дијаметар од 21,7 инчи, работи одлично како зачудувач на алиштата, организатор на детски играчки и складирање за вашите перници за фрлање, ќебиња, удобности, перници и многу повеќе! Вградените рачки го олеснуваат преместувањето од едно до друго место. Направено со 100% тешки памучни јажиња, тоа е трајно и меко, машинско миење и преклопување за лесно складирање. XL големина : 21,7 "x 21,7" x 13,8 ", совршени за фрлање перници, ќебиња, удобност или перници . преклопување за лесна машина за складирање. Направено со 100% тешки памучни јажиња вградена рачка за лесна употреба.

За производот

Купувачите избираат и