.

.

Официјална плакета во НБА -суд во Бостон Селтикс

Официјална плакета во НБА -суд во Бостон Селтикс

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Размислете за омилените патувања во арената со оваа официјална реплика во НБА суд, врамена плакета. Автентичните уметнички дела се зачувани под стакло, а потоа се ставаат против дабови облоги за да се создаде реално чувство на судот. Потоа е врзана со црна завиткана дрвена рамка за полирана завршница. Објавете ја вашата страст кон домашниот суд на вашиот тим со оваа официјално лиценцирана дрвена плакета. Официјалниот суд во НБА-суд во Бостон Селтикс : Официјално лиценцирано уметничко дело со целосна боја. Тимски суд со огледало на стакло. Даб плакета. 1,25 "црно завиткано дрво рамка. Вклучува монтирана закачалка за пила. Мерки 27" W x 0,75 "D x 15" H.

За производот

Купувачите избираат и