.

.

Burco 4105h, странично, рамен замена на огледало за замена за Hyundai Tucson

Burco 4105h, странично, рамен замена на огледало за замена за Hyundai Tucson

DEN 463.20

Од стока
Достапно.

Ова Snap Fit Flat Flat Power Mirror со топлинска мрежа одговара на следниве возила *на големината и стилот на совпаѓање : Fits 2005-2009 Hyundai Tucsonsee "Компатибилности на автомобили " За дополнително одговара на сите наши заменски автомобилски огледало стаклото е 100% вистинско стакло што го користи Опрема за ЦПУ со висок степен што ги исполнува или надминува спецификациите на OEM. Значи, кога купувате стакло од огледало од вас, знаете дека купувате стакло од огледало што е врвен квалитет и ги доставува перформансите, изгледот и јасноста што ви е потребна за оптимално гледање! Многу производи бараат вклопување специфично за возилото.

За производот

Купувачите избираат и