.

.

Атлетски работи Activeенски активна фустан со резервоар за тркачки бекбек

Атлетски работи Activeенски активна фустан со резервоар за тркачки бекбек

DEN 415.68

Од стока
Достапно.

Овој атлетски работи женски фустан на резервоарот за тркачки бек е навистина одличен главен дел за додавање на која било гардероба! Овие спортски, но сепак стилски фустани имаат класичен изглед за патување, одмор, секој ден или дури и облечени со лесна јакна или шамија за вечер на градот. Тие се полу-опремени, но исто така се протегаат за дополнителна удобност. Ткаенината е дишење, така што нема да се загреете во тие топли летни денови и ќе ги погоди повеќето луѓе веднаш над коленото. Вратот на лажичката и тркачот му даваат атлетско чувство, но овој фустан може да се носи во многу прилики ова лето и пошироко. Атлетски работи Activeенски активна фустан со резервоар за тркачки бек : ексклузивно. 90% полиестер/10% спандекс. Полу-вклопен дизајн. Лажички врат. Ракербек. Погоди малку над коленото на повеќето. Удобност без ознаки. Технологија за влага за губење на влага. Достапно во цврсти материи и отпечатоци. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и