.

.

Моен Винфорд Хром Двојна Наметка Кука

Моен Винфорд Хром Двојна Наметка Кука

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Создадете опуштена, но сепак традиционална изјава за стил во бањата со славини И додатоци На Винфорд. Повеќекратните дизајни на славини и изборот на завршна обработка ви даваат различни опции за украсување за вистински да го подобрите и персонализирате вашиот простор. Хромираната завршница на моен е многу рефлектирачка за изглед сличен на огледало кој работи со секој стил на украсување. Купувањето на овој производ доаѓа со ограничена доживотна гаранција за да се осигураме дека нашите клиенти се заштитени од какви било дефекти во материјалот или изработката. Оваа ставка има метал монтажа пост за дополнителна безбедност, вклучени дефиниција и монтажа хардвер, и е наменета за кавга слободен инсталација. Овој производ е отпорен на корозија и исто така се координира со други славини и додатоци Во Неговата Колекција што го прави совршен додаток во вашата бања. Вклучен Хардвер За Шаблони И Монтирање Извадете Ги Претпоставките Од Инсталацијата,Столбот За Монтирање На Метал За Дополнителна Безбедност,Ограничена Доживотна Гаранција.

За производот

Купувачите избираат и