.

.

Мали Момчиња Девојки Очила За Сонце Во Собата, Симпатична Анти-УВ Очила За Сонце Животните И Лента За Глава За Фотографија

Мали Момчиња Девојки Очила За Сонце Во Собата, Симпатична Анти-УВ Очила За Сонце Животните И Лента За Глава За Фотографија

DEN 319.20

Од стока
Достапно.

Мали Момчиња Девојки Очила За Сонце Во Собата, Симпатична Анти-УВ Животински Очила за Сонце и Лента за Глава За Фотографија. Карактеристики : . Безбедна и нераскинлива рамка, силна и издржлива. Убави бои, никогаш надвор од мода. Една големина одговара за повеќето мали девојчиња и момчиња. Спецификација : . Материјал : . Очила за сонце : Пластика, КОМПЈУТЕР. Лента За Глава : Најлон. Големина : . Лента за глава : должина : до 44см/17.32 . Соодветни сезони : Сите сезони?. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 х Очила за Сонце. 1 х Лента за Глава. Ветуваш?Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Очила за Сонце : пластична рамка и компјутерски леќи, цврсти и издржливи. Влијание и отпорен на гребење. Лента за коса : најлон, мека и удобна. Големина : Бебешка лента за глава : должина : до 44см/17.32', доаѓа со пар очила за сонце за животни. Се препорачува од новороденче до мали деца. Ниво против УВ : УВ400, кој може да ги блокира штетните УВ Зраци, да ја елиминира рефлектираната светлина и расфрланата светлина и совршено да ги заштити очите на детето. Моден Стил : Симпатична животинска рамка и прекрасен лак, популарен меѓу децата. Тоа е задолжително за секој летен одмор. Повод : детски очила за сонце и лак за глава, е совршен за тематска забава, патување, шопинг, одмор, плажа, фотографија итн.

За производот

Купувачите избираат и