.

.

Leе женски половината на листите измазнети со права нога Jeanан

Leе женски половината на листите измазнети со права нога Jeanан

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Ова иновативно вклопување ќе биде вашето ново одење во Jeanан! Модерен стил на влечење со широк лента за половината што ќе ги изедначи и ласкави вашите криви. Одликувајќи се со тенки тексас на истегнување што ја одржува својата форма цел ден. Пробајте го и почувствувајте ја разликата! Возачи од Ли женски половината измазнета со права нога Jeanан достапен во редовно и ситно : тенки тексас на истегнување. Машинско миење ладно. Повлечете ја лентата за половината. Возачи од Ли Вест. Истакнати во часовникот во стилот на списанието People. Лажички предни џебови. Спајд колк џебови w/ везови. Директно отворање на нозете.

За производот

Купувачите избираат и